Od zadržania mladej Češky uplynuli už takmer štyri mesiace, no jej prípad sa skoro nikam neposúval. Vyzerá to tak, že si na ňu konečne sudca našiel čas a zdelil svoj verdikt v prípade obvinenej Terezy H!

 

V tomto zamotanom prípade došlo k niekoľkým odročeniam súdu, kvôli prebiehajúcemu vyšetrovaniu aj kvôli Ramadánu. Po dlhej dobe sa konečne prípad napreduje a blondínka, ktorá sa stala miestnou pakistanskou celebritou sa dozvedela verdikt poroty.

Pakistanské médiá ju označujú za modelku, sú z nej vedľa, viac ako prípad ich zaujíma v čom sa dostaví mladá Češka k súdu a ako bude vyzerať. Za uplynulý čas Tereza rapídne pribrala, no ani tento fakt nebráni Pakistanským médiám v tvrdení, že má luxusnú postavičku 😀

Na každé pojednávanie sa blondínka dostavila v dobrej nálade, miestami to vyzeralo tak, akoby ani neprišla k súdu ale na módnu prehliadku. Vo väzení jej asi nie je najhoršie, nakoľko mala aj na poslednom pojednávaní úsmev od ucha k uchu.

Sudca rodáčke z Uherského Hradišťa konečne oznámil obvinenia z pašovania drôg, ktoré sa v Pakistane trestá veľmi tvrdo, dokonca až trestom smrti, čo v jej prípade nehrozí, lebo je cudzinka. Pre český portál “Blesk.cz” prehovorila hovorkyňa ministerstva zahraničia Irena Valentová: “Je obviněna z pašování drog. Konkrétní výše trestu však dnes před soudem nezazněla,“ a tiež dodala, že ďalšie pojednávanie prebehne 4. mája, na ktorom by sa mali predkladať dôkazy.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk