Spomínate si na kedysi hanblivú, tichú žienku Markétu Konvičkovú zo Superstar 2009? Za uplynulé roky sa poriadne zmenila, jej hudobná kariéra nabrala na obrátkach a stala sa z nej doslova šelma. V najnovšom videoklipe k piesni „TY“ sa poriadne odviazala a pre fanúšikov si pripravila horúce scény zo spálne!

[adrotate group="1"]

 

Blondínka momentálne patrí k najkrajším českým speváčkam, no kedysi tomu nebolo tak. Bola nevýrazná šedá myška s kilami navyše, no zaprela sa a začala na sebe makať. Výsledok je famózny, muži z nej nevedia spustiť zrak a ženy potichúčky závidia.Okrem toho je speváčka otvorená, spontánna a pred kamerami sa cíti ako doma.

Svedčí o tom aj najnovšia scénka k jej novej piesni „TY“, ktorej videoklip bude mať premiéru 17. mája. Do tej doby Markéta zaplňuje svoj účet na Instagrame horúcimi fotkami z natáčania. S neznámym fešákom sa oddáva vášni v posteli, obaja sú úplne nahý, no v klipe sa nájde zopár scénok, kde je krásna blondínka oblečená teda aspoň čiastočne, nakoľko má na sebe len čipkovanú bielizeň. Rozhodne sa máte na čo tešiť, do tej doby tu máme pre vás zopár šteklivých fotiek.

Pikantné fotky nájdete —TU— a —TU— , a máme pre vás aj video —TU— !

 

Zdroj/Foto: Instagram