Máte na to začať trénovať podobne ako miláčik publika, slovenský raper Kali? V tom prípade by ste mali určite spozornieť, prichystal si pre vás totiž poriadnu výzvu len pre odhodlaných!

 

Pokiaľ aj vy nie ste spokojný s tým ako vyzeráte, skúste sa zapojiť do súťaže, ktorú na svojom Instagrame nedávno zverejnil. Stačí ak v pondelok 14. mája 2018 zhotovíte snímku vašej aktuálnej formy a do 1. septembra 2018 budete tvrdo trénovať. Následne odfotíte váš progres a zašlete ju na jeho email. Človeku, ktorému sa podarí zmeniť najviac, Kali sľubuje zaplatiť z vlastného vrecka 3-mesačné tréningy na úrovni.

,,POZOR❗Nič z toho neni reklama,všetko platím ja.Do 1. Septembra budem s týmito majstrami makať a chcem,aby každý kto chce niečo so sebou urobiť,išiel od Pondelka so mnou SÁM vo SVOJOM fitku.Odfoť sa v Pondelok a potom 1.Septembra a pošli mi to na mail,ktorý zverejním koncom Augusta.Tomu/tej kto bude mať naj progres zaplatím trojmesačný tréning s týmito ludmi,s ktorými pojdem ja.A každý druhý tréning dám s tebou…viem,že je to neuveritelné,ale fakt nejde o nič,len nech sa naštartuješ a vymeníš GTA za fitko alebo bicykel.Žiadny sponzor,všetko ide z mojeho vrecka.“ píše Kali vo svojom príspevku na internete. Prijímate jeho výzvu? 😉

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk