V stredu 25 apríla stratili dvaja muži zákona kontrolu nad svojim vozidlom a neskončilo sa to dobre. Fatálna dopravná nehoda, ktorá sa odohrala pred pár dňami pri Galante si už vyžiadala jednu obeť!

 

AKTUALIZÁCIA:  OZ Templars Slovakia uviedlo na svojom profile: ” Ste SKVELÍ … ĎAKUJEME VÁM za zdieľania a ochotu pomôcť. Bola neuveriteľná. Až taká, že Vás musíme poprosiť o pochopenie nakoľko sa ozýva úžasné množstvo ľudí a kapacity sú obmedzené! KRV Vám už momentálne nezoberú. Ale krv bude potrebná hlavne v letnom období preto sme ako OZ Templars zorganizovali na 13-teho júna v neogotickom kaštieli v Galante jeden veľký odber, kde VÁS všetkých očakávame a pozývame! Ďakujeme za pomoc a hlavne pochopenie a samozrejme jedno veľké ĎAKUJEME posielame personálu Hematologickeho oddelenia GALANTA za ich prácu.”

31 ročný policajt zahynul bezprostredne po zrážke a jeho o rok mladšieho kolegu previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice. Mladý muž teraz bojuje o život a na jeho záchranu potrebuje značné množstvo krvi. Na facebooku sa objavila zúfalá prosba, takže ak môžete prosím pomôžte:

PRIATELIA prosíme o POMOC !!! Druhý policajt, čo mal v stredu nehodu pri Galante a prežil, potrebuje SÚRNE krv A Rh POZITÍV. Dokázali ste už veľa krát že sa vieme zmobilizovať a pomôcť.Tak ukážte aj dnes že VÁM ľudský život nie je ľahostajný!ĎAKUJEME už teraz za VAŠU POMOC ❤

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk