Alkoholová žúrka, ktorá sa nesie do skorých ranných hodín zo sebou väčšinou sprevádza opicu, stratu pamätí alebo pocit hanby. Za pár dní sa však človek ,,oklepe“ a prepitej noci neprikladá taký význam. To však neplatí v prípade muža z Walesu, ktorý bude mať pamiatku do konca života.

 

Muž sa vybral s priateľmi do víru nočného mesta, pričom sa poriadne uvoľnili a alkohol sa lial potokom. Netušil ako sa dostal domov a z minulej noci si pamätal iba útržky. No keď sa pozrel do zrkadla, skoro dostal infarkt. Zo začiatku si myslel, že mu priatelia nakreslili okuliare na tvár obyčajnou fixkou.

OMYL! ,,S hrôzou som zistil, že sú vytetované. Naozaj si na nič nepamätám, bol som úplne namol,“ povedal pre farrahgray.com zúfalý muž. Dokonca ani jeho priatelia mu nepomohli v objasnení situácie, keďže boli opití rovnako a na pár hodín sa rozdelili. Posledné dva roky musí potetovaný muž navštevovať kliniku, ktorá sa ho snaží zbaviť dekorácie nesmierne bolestivou cestou. A o to pozitívnejšia správa! Odvtedy už nebol tak sťatý!

Zdroj: farrahgray.com  |  Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk