Superstar sa každoročne preslávi okrem nového talentovaného speváka aj novým zaľúbeným párikom, ktorý sa v zákulisí vytvorí. Tento rok ide, zdá sa, karta porotkyni Katke Knechtovej!

 

Aj keď bola Katka Knechtová už od začiatku pod paľbou kritiky fanúšikov, ktorí jej vyčítali prílišné koketovanie s chlapcami na kastingoch, ona neprestáva prekvapovať. Len nedávno sa objavila na viacerých fotkách v tesnom objatí Petra Borkovca, ktorý sa vyjadril o 37-ročnej speváčke len v superlatívoch: „Katarína je krásna, je proste skvelá. Mám ju ako ženu naozaj rád,“ zneli jeho nežné slová.

Ako sa ale ukázalo, Katka zrejme do mladučkého Borkovca zahľadená nie je a počas finálového večera mala mať blízko k niekomu celkom inému. Podľa zdroja Extra, ktorý bol priamo na natáčaní, mala speváčka žiariť pri pohľade na exotického Bena Cristovaa: „Mala oči len pre neho. Navyše v momente, keď v televízii bežala reklama, sa k nemu zohla a nežne ho začala hladiť po tvári. Ako kolegiálne gesto to rozhodne nevyzeralo,“ prezradil.  Nechajme sa teda prekvapiť, či sa porotcovia so 7-ročnými vekovým rozdielom nakoniec dajú oficiálne dokopy.

Peter nešetril na Katke slovami chvály

Katka mala hladiť Bena po tvári

Zdroj: extra.cz/ Foto: instagram, TV Markíza

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk