VYHODNOTENIE:

Tak komu by ste pomohli ako prvému?

Sestrička:

Rozhodli by ste sa pomôcť zdravotnej sestričke? Znamená to, že ste šťastný človek. Sestrička je tá osoba, ktorá pravdepodobne potrebuje pomoc najmenej zo všetkých. Ak by ste ale pomohli práve jej, znamená to, že si život užívate a nerozhádžu vás žiadne vážne problémy. Na všetko sa pozeráte optimisticky a veríte v to, že všetci okolo vás sa budú mať dobre. Komunikuje sa s vami veľmi jednoducho a myslíte si, že zlé okamihy v živote prejdú veľmi rýchlo a sú len dočasné. Nenávidíte byť uzavretý medzi štyrmi stenami, máte radi voľnosť a dobrodružstvá.

Muž so zlomenou nohou:

Ak by ste pomohli mužovi s barlami, znamená to, že ste rodený vodca. Ste srdcom aj dušou celej vašej partie. Priťahujete silných ľudí a pomáhate ostatným. Pomôcť tomuto mužovi je vašou prioritou z toho dôvodu, že oceňujete jeho snahu postaviť sa na vlastné nohy aj napriek zraneniu. Ste dynamický, racionálny a organizovaný človek, ktorý veľmi dobre vie, čo chce vo svojom živote dosiahnuť.

Plačúce dieťa:

Ak by ste pomohli plačúcemu dieťaťu, hovorí to o vás, že ste empatický človek. Ste mimoriadne citlivý a nedokážete zniesť utrpenie iných ľudí. Rozhodli ste sa pomôcť dieťaťu aj bez toho, aby ste poznali dôvod jeho plaču. Mohlo by ísť o niečo skutočne vážne, ale na druhej strane deti zvyknú plakať aj pre maličkosti. Značí to o vás, že ste ochotný pomôcť úplne každému, na čo ste však už neraz doplatili a ľudia vás využili. Nenechajte sa druhými zneužívať. Vaši priatelia sú na vás závislí a pri rozhovore s vami nachádzajú pokoj. Emócie ľudí vo vašom okolí vás dokážu veľmi ovplyvniť.

Stará žena:

Pomohli by ste starej žene? Znamená to, že ste optimistom s vysokým zmyslom pre morálku. Z obrázku vyplýva, že stará pani potrebuje pomôcť pri chôdzi, aj keď nevieme, či je slepá, alebo nie. Keďže ste sa rozhodli pomôcť práve jej, boli ste vychovaný tak, aby ste pomáhali ľuďom, ktorí to potrebujú. Vážite si tradičné hodnoty, máte hlbokú úctu ku kultúre a kultúrnemu dedičstvu. Vaša úcta k starším a ochota pomôcť im sa vám pravdepodobne nemôže vrátiť späť, no ukazuje o vás, že ste altruistom. Uvedomujete si, že máte povinnosť pomôcť starším ľuďom, pretože tomuto svetu odovzdali naozaj veľa.

Sedia tieto výsledky aj na vás? Napíšte nám do komentára.

Zdroj/Foto: themindsjournal.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk