Kto by si nepamätal na legendárneho a neodbytného účastníka šou Česko Slovensko má talent, Jozefa Pátroviča. Večne nespokojný súťažiaci sa tentokrát stretol v električke zoči voči porotcom, ktorí môžu za to, že v súťaži nepostúpil ďaleko. Dopadlo to opäť drsným vyhadzovom!

V bratislavskej električke sa stretli tie najznámejšie tváre z televíznej šou Česko Slovensko má talent. Pokiaľ porotcovia verejne vtipkovali na adresu nezabudnuteľného účastníka programu Jozefa Pátroviča, netušili, že si pod sebou pília konár.

joj

Skalní porotcovia vysvetlovali svojej novej kolegyni Marte Jandovej, ako sa s Pátrovičom počas uplynulých ročníkov súťaže natrápili. ,,Fantómom tejto šou je pán Pátrovič, ktorý chodí každý rok. A každý rok on príde, zaspieva a potom sa sťažuje, že je napríklad suchý vzduch, že je všade azbest, že je vydýchaný vzduch a tak,“ prezradil Jandovej Prachař.

V tom ale električka zastavila a bezradní porotcovia netušili či sú už na konečnej. Z miesta šoféra v tom prekvapivo vystúpil samotný Pátrovič! ,,A je tu! Dobrý deň pán Pátrovič a vy tento rok budete vystupovať?“ podpichol Prachař so širokým úsmevom na tvári. Pátrovič sa nedal a porotcov odpálkoval s vetou: ,,Vy si vystúpte!“

Aj keď sa jedná len o reklamný spot na známu talentovú súťaž, ten napovedá, že Pátrovič sa na obrazovkách objaví opäť. Šou Česko Slovensko má talent štartuje už v nedeľu 2. septembra o 20:35 na JOJke.

Zdroj: pluska.sk | Foto: reprofoto TV JOJ, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk