Welcomio.com je nová a inovatívna služba, ktorá umožňuje ľuďom a podnikom rýchlo a jednoducho vytvárať webové stránky bez nutnosti ovládania kódu alebo použitia dizajnérskych nástrojov. Táto nová služba je určená pre každého, kto chce mať svoju vlastnú webovú stránku, ale nechce sa trápiť s tvorbou dizajnu alebo programovaním.

[adrotate group="1"]

Webové stránky sú dnes neoddeliteľnou súčasťou podnikania a úspešný podnikateľ vie, že kvalitná a profesionálna webová stránka môže byť rozhodujúca pre úspech jeho podniku. Welcomio.com vám umožní vytvoriť vlastnú webovú stránku za pár minút a s minimálnym úsilím.

Jednoduchosť použitia Welcomio.com je jednou z jeho najväčších výhod. Tiež ponúka množstvo možností prispôsobenia obsahu vašej webovej stránky. Ďalšou veľkou výhodou je, že služba je plne responzívna a optimalizovaná pre zobrazenie na mobilných zariadeniach. To znamená, že vaša webová stránka bude vyzerať rovnako dobre na smartfóne, ako aj na počítači alebo tablete.

Toto je dôležitý faktor, keďže stále viac používateľov pristupuje na webové stránky práve cez mobilné zariadenia. Webovú stránku si môžete cez mobilné zariadenie aj vytvoriť a spravovať.