Medzi Patrikom Vrbovským a Jasmínou Alagič to poriadne vrie! Potvrdila to aj jeho EX Dara Rolins, podľa ktorej slov má známy raper k exotickej kočke poriadne blízko. Najnovšie však musí čeliť českému interprétovi, ktorý sa mu rozhodol takzvane liezť do kapusty!

 

Sympatie, ktoré prevládajú medzi hviezdnym porotcom a moderátorkou šou SuperStar sú viac než očividné. Najnovšie však jeden z hláv poroty prekročil pomyselnú čiaru priateľstva, keď to počas exkluzívneho večierku speváckej šou prehnal s alkoholom.

Učinil tak Ben Cristovao, ktorý sa v daný večer utrhol z reťaze. Vášnivé dotyky a objatia, ktoré smeroval pôvabnej Jasmíne, doplnil bozkami na tvár. Podľa slov zúčastnených to medzi predstaviteľmi speváckej súťaže poriadne iskrilo, čo dosvedčujú aj zábery, na ktorých sú spolu vo vrúcnom objatí.

Uniknuté snímky určite nepotešili Patrika Vrbovského, ktorý je posledné dni s ohnivou brunetkou čoraz viac spájaný. Znamená to ďalší koniec vzťahu, ktorý poriadne ani nezačal? Nechajme sa prekvapiť!  Fotografie Bena s Jasmínou nájdete —>TU<—

 

 

 

Foto: Instagram l Zdroj: Extra.cz

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk