Známa americká herečka a speváčka Selena Gomez si v poslednom čase prechádza náročným životným obdobím, ktoré na jej srdci zanechalo obrie trhliny. Transplantácia obličky, rozchod s Justinom, kolísavá váha kvôli chorobe a ako by toho nebolo málo na jedného človeka, nedávno jej lekári oznámili zdrvujúcu správu!

 

Len pred niekoľkými mesiacmi mala speváčka na mále, keď jej kamarátka Francia darovala obličku. Nebyť jej priateľky, Sel už nemusela byť medzi nami. Trpí vážnym ochorením LUPUS, ktoré jej spôsobuje veľké zdravotné aj psychické problémy.

Toto ochorenie postihuje najmä mladé ženy a síce naň existujú lieky, nedokážu ochorenie zastaviť, len ho spomaliť. Priebeh choroby je krutý, imunitné bunky napádajú vlastné bunky tela, čím zapríčiňujú zápaly a poškodenia tkanív. Aby toho nebolo málo, lekári neodporúčajú pacientkam otehotnieť.

V prípade krásnej speváčky sa jednoznačne zhodli, že by Sel nemala mať nikdy vlastného potomka, pretože by to mohlo mať fatálne následky na dieťatko. Táto správa bola pre niekdajšiu hviezdičku Disney obrovská rana pod pás, nevie sa z nej spamätať. Tento fakt ju položil na lopatky, no niet divu, pretože by položil aj tú najsilnejšiu ženu planéty.

Zdroj/Foto: Instagram / YouTube / Pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk