MISS Slovensko sa z roka na rok snaží stále viac obohacovať finále a kráčať s dobou a zahraničnými trendami. Novinky organizátorov však nevítajú nadšene všetci diváci!

 

Aj keď boli diváci dlhé roky zvyknutí na štandardné kritériá pri výbere finalistiek MISS, posledné ročníky pútajú pozornosť najmä svojimi výraznými novinkami. Okrem toho, že sa finále zúčastnilo len 11 dievčat, v centre záujmu boli najmä dve finalistky, ktoré vytŕčali z radu. Už pominulé ročníky sa vo finálovej zostave objavila jedna moletka a ďalšia súťažiaca s ázijskými črtami, no tento rok súťaž naozaj šokovala.

Do popredia sa tak dostala finalistka č. 5 Zuzana Liščinská, ktorá nespĺňala kritéria chudučkej modelky, no napriek tomu sa medzi divákmi ozvalo veľa hlasov, že práve ona mala najkrajšiu tvár a peknú ženskú postavu. Poriadne vášne ale rozdúchala až mulatka s č. 7 Jasmina Tatyová, ktorá medzi typickými Slovenkami doslova žiarila. Keď napokon získala titul 2. vicemiss,  na internete sa strhol ošiaľ a diváci sa rozdelili na dva tábory.

Jasmina medzi finalistkami žiarila

Kým jedny Trnavčanku Jasminu obhajovali ako “najkrajšiu finalistku, ktorá mala vyhrať”, ďalším sa nepáčilo, že Jasmina nemá nič spoločné s typickou slovenskou krásou a črtami. Niektorí ju dokonca poslali  “na Miss Ugandy” alebo sa pousmiali, že “sa asi snažíme spĺňať smernice EÚ”. Rovnakému problému čelí momentálne aj súťažiaci v Superstar Bryan, ktorý postúpil do chlapčenskej finálovej päťky. Rodáka z Filipín mnohí označili ako zlý výber, keďže sa hľadá Česko-slovenská star a poukázali na to, že chlapec vie ledva po česky a nezvládne kolo domácich pesničiek.

Zdroj/Foto: facebook, youtube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk