Finálový večer speváckej súťaže Superstar priniesol prvých dvoch mužov, ktorí si už v ďalších kolách nezaspievajú. To však nebolo ani zďaleka jediné, čo naštvalo divákov!

 

Richard Chovan a Dominik Gerda si v nedeľnom finále vypočuli nepríjemný verdikt po hlasovaní divákov, ktorí ich neposunuli do ďalších kôl. Počas nasledovného finálového večera sa tak na obrazovkách objaví len osem súťažiacich, z toho 5 dievčat. Divákov okamžite naštvalo vyradenie talentovaného Richarda, ktorý bol pre mnohých od začiatku favoritom. Ešte viac ich však vytočil smer, akým sa celá spevácka súťaž uberá.

Slovákov vytočilo najmä mini oblečenie, ktoré na dievčatách viac odhaľovalo ako skrývalo. Ultrakrátke sukne, priesvitné oblečenie a tričká ako podprsenky vyvolali v divákoch dojem, že v súťaži ide viac o vzhľad ako o samotný spev a týmto krokom chce podľa nich Markíza zaujať divákov opačného pohlavia a nahnať si SMS.

Mám pocit, že dĺžka sukne vám nič nehovorí. V podstate asi majú byť holé. Obtieratť sa telo o telo s tanečníkmi. Príde mi to se*istické, odporné.“ (zuzana.durkovic)

A na toto sa pozerajú deti …. Aspoň nastavte sledovanosť od 15 rokov, keď tí ľudia sú viac nahí ako oblečení…a tie pohyby pripomínajú niečo iné, no tanec to nie je.“ (slavkawana)

Nepáči sa mi postoj, ktorý zaujala produkcia, že vykreslia mladé slečny ako polonahé se*ice. Nepríde mi to vhodné v takej súťaži.“ (hnedovlaska_zuzka)

Tak neviem, či ide v tejto súťaži o spev, alebo o natriasanie zadkov či umelú roztomilosť,
tie ich kostýmy z nich nerobia dôstojných spevákov ale lacné štetky a veľmi zlých imitátorov, ale sledovanosť je asi dôležitejšia, že…“ (petra koblizkova)

 

 

Zdroj/ Foto: facebook, instagram, TV Markíza

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk