Speváčka s nezameniteľným hlasom Marika Gombitová, ktorej autonehoda ešte z roka 1980 vzala možnosť postaviť sa na vlastné nohy, momentálne rieši konflikt so svojimi susedmi v jednej z bytoviek v bratislavskej Petržalky. Tu žije v byte svojho kamaráta. Čo susedom na speváčke prekáža?

 

Síce by sa mohlo zdať, že pre Marikiných susedov bude cťou bývať vedľa fenomenálnej speváčky, pravda je celkom inde. Vadí im totižto štekot psov, ktoré vlastní od roka 2012. Podľa nich dvom bišonom chýba viac pohybu a poriadne prechádzky, preto potom neustále štekajú a znervózňujú ostatných psov v bytovom dome. Spor dospel až tomu, že bytový správca zvolal schôdzu, na ktorej majiteľov bytov upozornil na dodržiavanie domového poriadku. Na nej však Marika nebola, keďže majiteľom bytu je jej priateľ, podnikateľ Július Hron.

Marikina manažérka Andrea Pakesová najskôr tvrdila, že o probléme nevedeli, no neskôr uznala, že štekot psov jej susedom skutočne prekáža. „Máme dokonca ultrazvukové zariadenie, ktoré pes počuje a okamžite prestane štekať. Chodili do špeciálnej výcvikovej školy,“ dodala.

Zdroj: pluska.sk | Foto: facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk