Obrovský tlak sužuje v posledných dňoch našich poslancov, odchod Kaliňáka z jeho funkcie sa však najviac dotkol predsedu vlády SR Roberta Fica. Bývalý minister vnútra opustil svoje kreslo po 10 rokoch vo funkcii. Neuveríte aký má postoj k celej veci premiér Fico, takto sa ešte o nikom nevyjadril!

 

Podľa všetkého Fico nikdy nechcel, aby Kaliňák opustil svoj post, celú vec vníma ako veľký omyl. Prostredníctvom médií mu poslal dojímavý odkaz, z ktorého jasne vyplýva, že mu bude veľmi chýbať: Zo svojej funkcie odstúpil podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák. Jeho odchod nie je výsledkom zlyhania polície alebo jeho osobne pri vyšetrovaní vraždy dvoch mladých ľudí. Toto vyšetrenie naďalej ostáva prioritou všetkých príslušných štátnych orgánov.“

Podľa slov premiéra bol Kaliňák najtalentovanejší minister, akého mal česť viesť, nebyť jeho Slovensko by nemalo bezproblémové zavedenie schengenských pravidiel, bolo by viac nehôd na cestách a nebolo by možné cestovať bez víz. Verejne sa mu tiež poďakoval za kvalitnú prácu, ktorú odvádzal po dobu 10 rokov v jeho rezorte.

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk