Kto by to bol povedal?! Mária Trošková nebola jediná, ktorá chodila s kontroverzným podnikateľom Antoninom Vadalom. V politike sa objavila ďalšia MISS, ktorá s ním mala vzťah a aha, čo dokázala!

[adrotate group="1"]

 

Antonino Vadala sa teda nezdá! Vyzeralo to možno ako náhoda, keď sa prevalilo, že chodil s bývalou radkyňou expremiéra Fica Máriou Troškovou a tá sa dostala do najvyššej politiky. Po najnovších odhaleniach Topiek však bude zrejme všetko inak. Trošková totiž nebola prvá a  Vadala chodil až 12 rokov s bývalou MISS Lučenec ´99 Denisou Bahledovou, ktorá v tom čase sedela na významnom poste na ministerstve pôdohospodárstva.

V čase, keď randila s Talianom, pracovala pre Jahnátka a údajne prerozdeľovala eurofondy v poľnohospodárstve, čím mala podnikateľovi zaistiť poriadne výhody. Mala to byť práve ona, kto zoznámil Vadalu pred 10 rokmi so Smerákmi a samotným Ficom. Aj keď dnes žije v ústraní pri Lučenci a  tvrdí, že bola vo veci netransparentného čerpania eurofondov vypočutá na polícii, hovorkyňa banskobystrickej polície nevie o žiadnom takomto prípade. Nečakané odhalenie tak zrejme môže mať pokračovanie.

Trošková nebola jediná Miss v politike, ktorá chodila s Vadalom
S Vadalom mala až 12 rokov chodiť ďalšia miss z politiky, Denisa Bahledová

Zdroj: topky.sk/ Foto: facebook, drobny.sk