adela zuzana fialova

Herečka Zuzana Fialová sa neštíti povedať na „plnú hubu“ svoj názor, pričom od ostrej brunety si to v minulosti zlízol farár Kuffa a teraz aj Adela Vinceová. Tá herečke slovný útok neopätovala, no ako sa zdá, podľa zákulisných informácii „nemusí“ Zuza Adelu “ už nejaký ten piatok!

Neznášanlivosť, ktorú Zuzana Fialová prechováva k Adele Vinceovej, vraj nevznikla zo dňa na deň. Aj keď olej do ohňa priliala moderátorka v rozhovore, kde herečku nepriamo označila za „nahnevanú angažovanú umelkyňu“, zdá sa, že dámy neboli dobrými priateľkami ani pred touto slovnou potýčkou, o ktorej si viac môžete prečítať –TU–.

Zo strany Fialovej vraj nejde len o chvíľkové negatívne vzplanutie voči Adele. ,,Je to takým verejným tajomstvom, že Zuzana nemá rada Adelu. Toto však nebolo prvýkrát, keď si do moderátorky takto verejne kopla,“ prezradil pre portál pluska.sk, zdroj blízky moderátorke. Zuzanu s Adelou porovnávali už počas natáčania súťaže Let‘s Dance, kde padali aj reči, že Fialová sa na známu moderátorku zďaleka v jej výkonoch nechytá.

Rivalitu medzi dámami mohla prehĺbiť aj scénka, kedy Adela v šou Milujem Slovensko parodovala Zuzanu Fialovú či fakt, že herečka vyhrala s Petrom Modrovským šou Let‘s Dance. Aj keď sa najskôr zdalo, že ten má na ňu veľkú slabosť, neskôr sa dal dokopy práve s Adelou. Ako sa teda zdá, tradičné ženské doťahovačky neobchádzajú ani slovenský šoubiznis.

Takto Adela parodovala Zuzanu Fialovú v RTVS

Zdroj: pluska.sk | Foto: reprofoto RTVS, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk