Hokejový šampionát je v plnom prúde a Slováci s napätím očakávajú, ako sa vyvinie situácia v základnej skupine. Hoci bude prípadný postup do play-off poriadne ťažký, stále je reálny!

 

K postupu do vyraďovacej časti nám môže pomôcť bod získaný v zápase so Švédskom, a povedzme si úprimne, ten čakal iba málokto. Hoci sme „Trom korunkám“ boli vyrovnaným súperom, šťastie či skúsenosti sa napokon priklonili na opačnú stranu. Švédi mali väčšiu podporu nielen v hľadisku, ale aj na sociálnych sieťach.

Jedného fanúšika Švédom však závidel nejeden slovenský muž. Tomuto škandinávskemu národu totiž fandila aj samotná Mia Khalifa, zrejme najobľúbenejšia herečka pre dospelých. Tá na svoj Instagram zavesila fotku vo švédskom drese s popisom „dnes úžasné víťazstvo nad Slovenskom“.

Hoci je Mia Američanka s libanonskými koreňmi, Švédom fandila kvôli svojmu obľúbenému hráčovi Andrému Burakovskemu. Paradoxom je, že André na MS nehrá, pretože so svojím Washingtonom Capitals stále bojuje o Stanley Cup. Nuž, ako sa hovorí, ide o princíp. A pretože nám Mia proti Švédom priala prehru, z rovnakého princípu si už viac jej hanbaté videá nepozrieme…

Mia Khalifa

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk